• Önemli: Kediler hakkında sorularınız için ilan üzerinden iletişime geçmelisiniz.

Persian İran Kedisi Eş Aranıyor

Andaç Sevik

Persian İran Kedisi Eş Aranıyor

Zeus Kendine Eş Arıyor...

  Seçim yapınız
  +90 538 019 1454
  Seçim yapınız
 • Persian Cat
 • İstanbul
 • 4 sene önce

Açıklama

Açıklama

Kedi Arayanlar İçin

Burada kedi arayanlar ve eş arayanlar örneğin Persian İran Kedisi Eş Aranıyor kişinin talepleri yer almaktadır. Kedi almak isteyen kişinin özel bir ırkı/cins tercihi varsa yazılabilir. Irk ve cinsin dışında özellikle istenen bir renk varsa yazılabilir. Özellikle cinsiyet dişi / erkek gibi bir tercih varsa yazılabilir. İyi yetiştiriciler verdiği yavrunun nasıl bir evde hangi şartlarda yaşayacağını araştıracaktır. Bu nedenle maddi manevi imkanlarınızı, ev ortamınızı ve kedi bakımı konusunda varsa tecrübelerinizi yazmalısınız. Aradığınız kedi / lerin farklı farklı açılardan çekilmiş fotoğraf ve videolarını ilanınızda paylaşmanızı özellikle tavsiye etmekteyiz.

Kedi Yetiştiricileri

Kedi veya kedilerini sahiplendirmek isteyen yetiştiriciler, sahiplendirmek istediği kedi/kedilerinin ırk/cinsini belirtmelidir. Kedinin ırkının hangi kalitede olduğu belirtilmelidir. Top Show, Show, Üretim, Pet kalite gibi seçeneklerin dışında standart kullanılmamalıdır. Bu kalite standartları arasındaki farklar cins / ırk kedi fiyatları neye göre belirlenir sayfamızdan alınabilir. Burada kısaca ücretli sahiplendirilmek istenen kedi / kedilerin 4 5 cümlelik genel bilgileri paylaşılmalıdır. Sonrasında aşağıdaki ayrıntılar isimli form kedinizin bilgilerine göre doldurulmalıdır. Kedi fiyatlarını belirtmek istemezseniz ücret bölümüne fiyat yazmak yerine ‘ücretli’ ibaresi yazmanız yeterlidir. Kedi / lerinizin farklı farklı açılardan çekilmiş fotoğraf ve videolarını ilanınızda paylaşmanızı özellikle tavsiye etmekteyiz.

Persian İran Kedisi Eş Aranıyor

İlanlarınızın okuyucular tarafından daha çok dikkat çekmesi için kediniz hakkında bilgiler verebilirsiniz örneğin ırk özellikleri. Persian kedileri uzun ve güzel tüyleri sayesinde bir çok yarışmada birinci olmaktadırlar.

Persian Cat ( İran Kedisi ) kendi ırkında marmara bölgesinden dişi eş arıyoruz.

(İstanbul, Çorlu, Tekirdağ, Edirne, Kırklareli, Lüleburgaz)

Ayrıntılar

 • Irk / Breed: İran Kedisi (Persian)
 • Cinsiyet / Sex: ERKEK
 • Doğum Tarihi / Date Of Birth: 24/03/2015
 • Kürk / Coat: Uzun tüylü ama 3 ay önce traş edildi.
 • Renk ve Tip / Color & Type: Red Tabby
 • Günü Gelen Aşıları: Tamamı yapıldı.
 • Passport No: TR 34 021325 

İlgilenenlerin Scottish Fold Kulübündeki eş arama ilanından ulaştığını belirterek 0 538 019 14 54 numaralı telefondan aramasını veya andacsvk@hotmail.com adresine mail atmalarını rica ediyoruz.


Bulunduğu İl

Başvuru için kişisel bilgilerinizi gönderin andacsvk@hotmail.com