• Önemli: Kediler hakkında sorularınız için ilan üzerinden iletişime geçmelisiniz.

TOMBUL SURAT BEMBEYAZ KÜRK

Beluxe Cattery

TOMBUL SURAT BEMBEYAZ KÜRK

SAFKAN SCOTTISH YAVRULARIMIZ

  Telefonla Görüşülmelidir
  +90 532 480 5039
  3 Aylık (Yavru)
  Erkek / Male
 • Scottish Fold
 • İstanbul
 • 5 ay önce
 • Başvuruya kapalı

Açıklama

INSTAGRAM: Beluxe_Cattery_Kedievi

İLETİŞİM: 0532 4805039

Tüm ilanlarımızı görmek için linke tıklayabilirsiniz: https://www.petcim.com/beluxe-cattery-kurumsal-29

Catterymiz profesyonel olarak hizmet vermektedir.

2.5 aylık Solid White (Tamamen Beyaz) renkli 2 erkek yavrumuzun  iç dış parazit tedavileri ve karma aşıları yapılmış, sağlık karnesi/kimliği/uluslararası pasaportu çıkarılmış, yapılan rutin uygulamaları sağlık karnesine işlenmiştir. Tuvalet ve temizlik eğitimlerini bizzat annesi Sibirya’dan alan yavrularımız kuru mama ile beslenmektedir.

Doğuştan gülen bir yüz yapısına sahip olmaları yavrularımızı son derece sempatik bir hale getirmektedir. Fiziksel diğer özelliklerine ilişkin detay bilgi aşağıda yer almaktadır.

Yavru 1: Ekim ayı doğumlu Safkan Scottish Fold (kırık kulak), yusyuvarlak bir kafa yapısı ve kafaya tamamen yapışık sıfır kulaklar, shorthair (kısa tüylü) solid white (tamamen beyaz), erkek

Yavru 2: Ekim ayı doğumlu Safkan Scottish Straight (dik kulak), yusyuvarlak bir kafa yapısı, doğuştan gülen sempatik bir yüz ifadesi, küçük kulaklar, iri daire şeklinde göz yapısı, shorthair (kısa tüylü) solid white (tamamen beyaz), erkek

Yavrularımıza ilişkin her türlü detayı öğrenmek için sistemde kayıtlı telefon numaramızdan catterymize ulaşabilir veya Whatsapp üzerinden mesaj gönderebilirsiniz.

Türkiye’nin her iline THY aracılığıyla güvenli transfer imkanı sunmaktayız.


Bulunduğu İl