• Önemli: Kediler hakkında sorularınız için ilan üzerinden iletişime geçmelisiniz.

TRNİN ÖNDE GELEN ÜRETİCİSİNDEN

Beluxe Cattery

TRNİN ÖNDE GELEN ÜRETİCİSİNDEN

İRİ YEŞİL GÖZLÜ SCOTTISH FOLD

  Telefonla Görüşülmelidir
  +90 532 480 5039
  3 Aylık (Yavru)
  Erkek / Male
 • Scottish Fold
 • İstanbul
 • 11 ay önce
 • Başvuruya kapalı

Açıklama

5 yıldır kedi yetiştiriciliği (cat breeding) alanında profesyonel hizmet veren catterymiz, yetiştiriciliğini yaptığı ırkların gelişimine katkı sağlamaktadır.

Tüm ilanlarımız için lütfen linke tıklayın: https://www.petcim.com/ilanlar?user=1297

INSTAGRAM: Beluxe_Cattery_Kedievi

TELEFON: 0532 4805039

Anne: Safkan Full Şecereli Scottish Straight SFS71, NS25 64 renk kodlu Black Silver Tabby Ticked

Baba: Safkan Full Şecereli Scottish Fold SFS, NY25 renk kodlu Black Golden Ticked Tabby

Doğum: 07.05.2018 tarihinde dünyaya gelmiştir.

Yavrular: Safkan Scottish Fold SFS, Erkek, SFS71 NY25 64 renk kodlu Black Golden Tabby Ticked (Kalıcı yeşil gözlü olacaktır.)

2 ayı aşkın bir süredir gözetimimizde aralıksız anne sütü ile beslenen ve bu sebeple bağışıklık sistemi oldukça kuvvetli olan yavrularımız son bir aydır anne sütü ile birlikte premium kuru mama (Royal Canin Mother & Baby Cat ve ND tahılsız), sair sıvı gıdalar (laktozsuz süt, keçi sütü, kefir) sair katı gıdalar, (bıldırcın yumurtası, püre haline getirilmiş çiğ kırmızı et, sakatat türleri), takviye gıdalar (Dr. Clauders Catmilk, Oralade Elektrolit Destekleyici, Balık yağı, Immunex) ile beslenmeye başlamış olup, bu bilinçli beslenmenin sonucu olarak son derece güçlü bir bağışıklık sistemine sahip olacaklardır.

Yavrularımız anne sütünden kesildikten, iç dış parazit tedavileri ve 1. karma aşısı yapıldıktan ve yapılan tedavileri uzman veteriner hekimimiz tarafından sağlık karnesine işlendikten sonra sağlık karnesi ile birlikte yeni ailesine teslim edilecektir.

250 metrekare dubleks bir meskende hizmet veren catterymizde anne kediler ultrason sonucunda hamile oldukları tespit edildikten hemen sonra başka hiçbir kedinin bulunmadığı bir odaya alınır ve böylece hamilelik, doğum ve emzirme süreçlerini huzurlu bir ortamda geçirmeleri sağlanır. Yavrular anne sütünden kesildikten sonra sosyalleşmeleri ve dahil olacakları yeni aileye kolaylıkla uyum sağlayabilmelerini mümkün kılabilmek adına anne sütünden kesilmiş olan diğer yavrularımızla birlikte oyun odalarına alınarak yeni ailesine teslim edileceği güne kadar bu kendilerine özel odalarda kalırlar.

İstanbul’dan uçuş bulunan her ilimize THY (Türk Hava Yolları) aracılığıyla, havalimanı bulunmayan illerimize ise 4 yıldır anlaşmalı olduğumuz pet kargo firması aracılığı ile konforlu ve güvenli transfer imkanı sunmaktayız.

Bu nadide ve ülkemizde az rastlanan son derece kıymetli yavrularımıza sahip olmak için sistemde kayıtlı telefon numaramızdan catterymize ulaşabilir veya Whatsapp üzerinden mesaj gönderebilirsiniz. Arzu edildiği takdirde ilandakinden farklı video çekimi yapılıp ilgilenen aile ile paylaşma imkanı sunulmaktadır.


Bulunduğu İl