• Önemli: Kediler hakkında sorularınız için ilan üzerinden iletişime geçmelisiniz.

TRNİN ÖNDE GELEN ÜRETİCİSİNDEN

Beluxe Cattery

TRNİN ÖNDE GELEN ÜRETİCİSİNDEN

YETİŞKİN BLACK GOLDEN ERKEK

  Ücretli Sahiplendirme
  +90 532 480 5039
  8 Aylık (Genç)
  Erkek / Male
 • Scottish Straight
 • İstanbul
 • 10 ay önce
 • Başvuruya kapalı

Açıklama

INSTGRAM: Beluxe_Cattery_Kedievi

TELEFON: 0532 4805039

Anne: Safkan Full Secereli Scottish Straight (dik kulak) SFS71 NY25 renk kodlu Black Golden Ticked Tabby

Baba:  Safkan Full Secereli Scottish Fold SFS NY25 renk kodlu Black Golden Ticked Tabby

Doğum: 30.12.2017tarihinde dünyaya gelmiştir.

Yavru 1: Safkan Scottish Straight (dik kulak) SFS71 NY25 renk kodlu Black Golden Ticked Tabby

Yavru 2: Safkan Scottish Straight (dik kulak) SFS71 NY25 renk kodlu Black Golden Ticked Tabby

3 ayı aşkın bir süredir gözetimimizde aralıksız anne sütü ile beslenen ve bu sebeple bağısıklık sistemi oldukça kuvvetli olan yavrularımız Şubat ayından bu yana anne sütü ile birlikte premium kuru mama (Royal Canin Mother & Baby Cat ve ND), sair sıvı gıdalar (laktozsuz süt, keçi sütü, kefir) sair katı gıdalar, (bıldırcın yumurtası, çiğ kırmızı et, sakatat türleri), takviye gıdalar (Dr. Clauders Catmilk, Oralade Elektrolit Destekleyici, Balık yağı) ile beslenmiş olup, bu bilinçli beslenmenin sonucu olarak son derece güçlü bir bağışıklık sistemine sahiptirler.

250 metrekare dubleks bir meskende hizmet veren catterymizde anne kediler ultrason sonucunda hamile oldukları tespit edildikten hemen sonra başka hiçbir kedinin bulunmadığı bir odaya alınırlar ve boylece hamilelik, doğum ve emzirme süreclerini huzurlu bir ortamda geçirmeleri sağlanır. Yavrular anne sütünden kesildikten sonra sosyalleşmeleri ve dahil olacakları yeni aileye kolaylıkla uyum sağlayabilmeleri açısından anne sütünden kesilmiş olan diğer yavrularımızla birlikte oyun odalarına alınarak yeni ailesine teslim edileceği güne kadar bu kendilerine özel odalarda kalırlar.

Scottish Straight (dik kulak) Black Golden (SFS71 ny 25) renk koduna ve kalıcı yeşil göz rengine sahip 2 oğlumuz, doğal göz sürmesine sahip olup günü gelen tüm uygulamaları yapılmış ve sağlık karneleri çıkarılmıştır.

İstanbul’dan uçuş bulunan her ilimize THY (Türk Hava Yolları) aracılığıyla, bulunmayan yakın illerimize ise 4 yıldır anlaşmalı olduğumuz pet kargo firması aracılığı ile konforlu ve güvenli transfer imkanı sunmaktayız. Bu nadide ve ülkemizde az rastlanan son derece kıymetli 2 yavrumuza sahip olmak için sistemde kayıtlı telefon numaramızdan catterymize ulaşabilir veya Whatsapp üzerinden mesaj gönderebilirsiniz.


Bulunduğu İl