• Önemli: Kediler hakkında sorularınız için ilan üzerinden iletişime geçmelisiniz.

TRNİN ÖNDE GELEN ÜRETİCİSİNDEN

Beluxe Cattery

TRNİN ÖNDE GELEN ÜRETİCİSİNDEN

SAFKAN BEMBEYAZ W61 MAVİ GÖZ DİŞİ

  Ücretli Sahiplendirme
  +90 532 480 5039
  3 Aylık (Yavru)
  Dişi / Female
 • Scottish Straight
 • İstanbul
 • 10 ay önce
 • Başvuruya kapalı

Açıklama

INSTAGRAM: Beluxe_Cattery_Kedievi

TELEFON: 0532 4805039

Anne: Safkan Full Şecereli Scottish Straight SFS71 W61 renk kodlu Solid White

Baba: Safkan Full Şecereli Scottish Straight SFS71 N33 renk kodlu Seal Point

Doğum: 22.03.2018 tarihinde dünyaya gelmiştir.

Yavru: Safkan Scottish Straight SFS71 W61, Dişi, Solid White

3 ayı aşkın bir süredir gözetimimizde aralıksız anne sütü ile beslenen ve bu sebeple bağışıklık sistemi oldukça kuvvetli olan yavrumuz son iki aydır anne sütü ile birlikte premium kuru mama (Royal Canin Mother & Baby Cat ve ND tahılsız), sair sıvı gıdalar (laktozsuz süt, keçi sütü, kefir) sair katı gıdalar, (bıldırcın yumurtası, püre haline getirilmiş çiğ kırmızı et, sakatat türleri), takviye gıdalar (Dr. Clauders Catmilk, Oralade Elektrolit Destekleyici, Balık yağı, Immunex) ile beslenmeye başlamış olup, bu bilinçli beslenmenin sonucu olarak son derece güçlü bir bağışıklık sistemine sahip olacaklardır.

Yavrularımız anne sütünden kesildikten, iç dış parazit tedavileri ve 1. karma aşısı yapıldıktan ve yapılan tedavileri uzman veteriner hekimimiz tarafından sağlık karnesine işlendikten sonra sağlık karnesi ile birlikte yeni ailesine teslim edilmektedir.

250 metrekare dubleks bir meskende hizmet veren catterymizde anne kediler ultrason sonucunda hamile oldukları tespit edildikten hemen sonra başka hiçbir kedinin bulunmadığı bir odaya alınır ve böylece hamilelik, doğum ve emzirme süreçlerini huzurlu bir ortamda geçirmeleri sağlanır. Yavrular anne sütünden kesildikten sonra sosyalleşmeleri ve dahil olacakları yeni aileye kolaylıkla uyum sağlayabilmelerini mümkün kılabilmek adına anne sütünden kesilmiş olan diğer yavrularımızla birlikte oyun odalarına alınarak yeni ailesine teslim edileceği güne kadar bu kendilerine özel odalarda kalırlar.

İstanbul’dan uçuş bulunan her ilimize THY (Türk Hava Yolları) aracılığıyla, havalimanı bulunmayan illerimize ise 4 yıldır anlaşmalı olduğumuz pet kargo firması aracılığı ile konforlu ve güvenli transfer imkanı sunmaktayız. Bu nadide ve ülkemizde az rastlanan son derece kıymetli yavrularımıza sahip olmak için sistemde kayıtlı telefon numaramızdan catterymize ulaşabilir veya Whatsapp üzerinden mesaj gönderebilirsiniz.


Bulunduğu İl