• Önemli: Kediler hakkında sorularınız için ilan üzerinden iletişime geçmelisiniz.

SAFKAN ODD EYE BEMBEYAZ 3 DİŞİ

Beluxe Cattery

SAFKAN ODD EYE BEMBEYAZ 3 DİŞİ

FARKLI GÖZ RENGİ SCOTTISH

  Telefonla Görüşülmelidir
  +90 532 480 5039
  2 Aylık (Yavru)
  Dişi / Female
 • Scottish Straight Longhair
 • İstanbul
 • 8 ay önce
 • Başvuruya kapalı

Açıklama

4 yıldır kedi yetiştiriciliği (cat breeding) alanında profesyonel hizmet veren catterymiz, yetiştiriciliğini yaptığı ırkların gelişimine katkı sağlamaktadır.

Bembeyaz renkli yavrularımız, Safkan Full Şecereli Scottish Straight (dik kulak) Seal Point baba ve Safkan Full Şecereli Scottish Straight (dik kulak) w61 renk kodlu full beyaz anneden 22.02.2018 tarihinde dünyaya gelmiştir.

2 ayı aşkın bir süredir gözetimimizde aralıksız anne sütü ile beslenen ve bu sebeple bağışıklık sistemi oldukça kuvvetli olan yavrularımız son birkaç gündür anne sütü ile birlikte premium kuru mama (Royal Canin Mother & Baby Cat ve ND), sair sıvı gıdalar (laktozsuz süt, keçi sütü, kefir) sair katı gıdalar, (bıldırcın yumurtası, çiğ kırmızı et, sakatat türleri), takviye gıdalar (Dr. Clauders Catmilk, Oralade Elektrolit Destekleyici, Balık yağı) ile beslenmeye başlamış olup, bu bilinçli beslenmenin sonucu olarak son derece güçlü bir bağışıklık sistemine sahip olacaklardır.

2 yavrumuz full beyaz, 1 yavrumuz ise blue point (burun,kulaklar, patiler ve kuyruk füme vücudun geri kalan kısımları beyaz) renk koduna ve kalıcı mavi göz rengine sahiptir. 1 yavrumuzun odd eye (farklı göz rengi) olma ihtimali vardır. Yavrularımız anne sütünden kesildikten, iç dış parazit tedavileri yapıldıktan ve yapılan tedavileri uzman veteriner hekimimiz tarafından sağlık karnesine işlendikten sonra sağlık karnesi ile birlikte yeni ailesine teslim edilecektir.

250 metrekare dubleks bir meskende hizmet veren catterymizde anne kediler ultrason sonucunda hamile oldukları tespit edildikten hemen sonra başka hiçbir kedinin bulunmadığı bir odaya alınır ve böylece hamilelik, doğum ve emzirme süreçlerini huzurlu bir ortamda geçirmeleri sağlanır. Yavrular anne sütünden kesildikten sonra sosyalleşmeleri ve dahil olacakları yeni aileye kolaylıkla uyum sağlayabilmelerini mümkün kılabilmek adına anne sütünden kesilmiş olan diğer yavrularımızla birlikte oyun odalarına alınarak yeni ailesine teslim edileceği güne kadar bu kendilerine özel odalarda kalırlar.

İstanbul’dan uçuş bulunan her ilimize THY (Türk Hava Yolları) aracılığıyla, havalimanı bulunmayan illerimize ise 4 yıldır anlaşmalı olduğumuz pet kargo firması aracılığı ile konforlu ve güvenli transfer imkanı sunmaktayız. Bu nadide ve ülkemizde az rastlanan son derece kıymetli yavrularımıza sahip olmak için sistemde kayıtlı telefon numaramızdan catterymize ulaşabilir veya Whatsapp üzerinden mesaj gönderebilirsiniz.


Bulunduğu İl