• Önemli: Kediler hakkında sorularınız için ilan üzerinden iletişime geçmelisiniz.

Safkan Scottish Fold

Exotic Fold

Safkan Scottish Fold

Yeni Ailelerini Arıyorlar

  Telefonla Görüşülmelidir
  +90 532 351 4720
  2 Aylık (Yavru)
  Erkek / Male
 • Scottish Fold
 • İstanbul
 • 3 sene önce

Açıklama

Babası gri gölgeli safkan ve ari Scottish Fold (eğik kulak), annesi ise safkan ve ari British Straight (dik kulak) olan Scottish Fold cinsi 4 erkek yavrumuz, gensel bütünlükten ötürü bu ırkın tüm fiziksel ve karakteristik özelliklerini taşımaktadır. Babasının resmine ilanda yer verilmiştir. Fold/Straight çiftleşmesinden meydana geldiğinden ötürü son derece sağlıklıdır ve ilerleyen zamanlarda, Fold iki kedinin çiftleşmesinden meydana gelen yavrularda gözlemlenen eklemsel problemleri yaşamayacaktır.

Yavruların tümü silver shaded (gümüş gölgeli) sıfır kulak yavrulardır.

4 yavrunun da kulak uçları, sadece safkan bir scottish fold cinsi kedi de olabileceği gibi yana doğru değil, bakış açısı ile paralel ileriye doğru kıvrıktır.

Resimlerden de anlaşılacağı üzere, oyun oynamayı seven, hareketli, algı/tepki dengesi üst seviyede olan yavrularımızın, ilgilenen üyelere yardımcı olmak amacıyla temel bilgilerine aşağıdaki tabloda yer verilmiştir.

IRK:                SCOTTISH SHORTHAIR
RENK KODU: SFS a 24
CİNSİYET:      ERKEK
GÖZ RENGİ:  YEŞİL (KALICI)
KULAK TİPİ:   FOLD (EĞİK)
YAŞ:                2.5 AYLIK
İÇ/DIŞ PARAZİT:    YAPILDI

1) Yavrumuz; 2 ay boyunca anne sütü ile, bu sürenin sonundan itibaren ise ırkına özel bağışıklık güçlendirici, üst kalite premium ıslak ve kuru mamalarla beslenmiştir.
2) Sahiplenecek olan aileden de aynı özeni göstermesi beklenmektedir.
3) Yavrumuzun, tüm sağlık kontrolleri ve aşıları uzman veteriner hekimler tarafından yapılmış  olup, aşı karneleri yavrumuzla beraber yeni ailesine teslim edilecektir.
4) Tüm fotoğraflar tarafımızca çekilmiştir. Arzu edildiği takdirde yavrumuzun farklı fotoğraf ve videoları whatsapp aracılığı ile ilgilenen üyelere gönderilecektir.
5) Yavrumuzla ilgili bilgi almak için bizi sistemde kayıtlı cep telefonumuzdan arayabilirsiniz.


Bulunduğu İl

Başvuru için kişisel bilgilerinizi gönderin bertan@meden.com.tr