• Önemli: Kediler hakkında sorularınız için ilan üzerinden iletişime geçmelisiniz.

İsmail Usta | Kamuoyuna Duyuru 2

İsmail Usta | MEDEN Bilgi Teknolojileri Çekimleri | Scottish Fold Kulubu
11 Kas, 2016

İsmail Usta | Kamuoyuna Duyuru 2

Merhaba sevgili kedi severler,

aylardır planlayarak hazırlandığım ve beni fazlası ile heyecanlandıran bir girişimimi hayata geçirme mutluluğunu sizinle paylaşmak istiyorum.

Özel Kedi Bakım Danışmanlığı

Cattery İsmail Usta

İnsanın severek yaptığı bir işten daha iyi hiçbir şey olamayacağını düşünüyorum. Kediler benim hayatımın odak noktası. Dünya’nın önde gelen Özel Kedi Bakım Danışmanı Sayın Jackson Galaxy ile aylar öncelikle oğlum Sefa’nın ölümünden sonra Merve’nin bunalıma girmesinden dolayı oluşan psikolojik sorunlarım için görüşmüştük.

Sanırım başıma gelmeyen ve yaşamadığım tek konuydu diye düşündüm. Kendisinden bir hayli yardım aldım. Bu durumu da nasıl aşacağımı gayet güzel bir şekilde anlattı.

Şimdi kızım çok iyi durumda.  Sayın Galaxy çok iyi bir insan. Kendisini tanıdığım için çok mutluyum. Sonuca gelirsem Özel Kedi Bakım Danışmanlığı konusunda en iyilerden bir tanesidir. Kedilerin sağlık, bakım, psikoloji ve davranışları ile ilgili bireysel seminerler özel birebir konferanslar veren görüşmeler yapan sorunları kedilerin yaşadığı ortamları ziyaret ederek çözen bir danışmandır.

O an düşündüm peki ben neden böyle bir şey yapmayayım diye? Aylardır düşünüyorum. Araştırıyorum ve kişilerden fikirlerini alıyorum. Oldukça olumlu dönüşler aldım ve Türkiye’de yine bir ilki gerçekleştirerek Özel Kedi Bakım Danışmanlığı yapmaya karar verdim.

Kedi Bakım Danışmanlığı Nedir ? 

Evinizde kedilerinizin ortamında gerçekleşen, birebir görüşme ve konferanstır. Kedi bakım danışmanı bir veya iki saatini tamamen size cins veya sokak kedisi ayrımı olmaksızın kedilerinize daha iyi şartlarda bakılabilmesi için ayırır.

İsmail Usta WCF Kayıtlı Breeder Of Excellence Cattery

Kedi bakımı, sağlığı, eğitimi, psikolojisi, tüm davranışları; ayrıca yeni kedi alanların veya alacakların kedilerine göre evlerini planlamalarını sağlar. Kedinizin evinize uyum sağlayabilmesi, kedi alacak olanların evlerinin hazırlanması, kedi doğumları, yavru sorunları, adaptasyon, catterylik, nasıl cattery olunur, dernekler, kedi dünyası, yarışmalar, seminerler vs. gibi konuların yanı sıra kedi ile ilgili aklınıza gelen ne var ise birebir verilen eğitimdir.

Kedilerinizin tüm sorunları birebir evinizin ortamında görerek tarafımdan çözüme ve sonuca ulaştırılır. Hizmet evinizde kedilerinizin yaşadığı ortamlarda birebir görerek ortamında verilir. Başka bir yardımcı olmadan tamamen şahsım tarafından verilen bir seminerdir. CFA ve WCF kayıtlı Breeder Of Excellence Cattery olarak ve şahsımın 23 yıllık kedi bakım tecrübelerine istinaden direkt tarafımdan verilir. Maddi olarak hiçbir karşılık beklemediğim herkesin malumudur.

Peki Amaç Nedir? İsmail Usta Niye Böyle Birşey Yapıyor?

[list type=”default” color=”primary”]
  • Amaç bilgisiz insanlarla birebir görüşerek daha fazla bilgilenmesi ve görüşmelerde yapılan cüzi bağışların sokak hayvanlarına; tedavi, barınma, yeme ve içme ihtiyaçları için harcanacaktır. Candost Derneği; Cano Duman Hanım olmak üzere birçok derneğe destek verilmesini kapsayacaktır.
  • Ben kişisel olarak yeteri kadar yardım ediyorum. Lâkin böyle bir uzmanlığım varken, neden onlara daha fazla yardım etmeyeyim diye düşündüm ve bu sonuca vardım.
  • Bazen görüyorum ilanlarda, aylarca bir kedi klinik masrafı için hasta, sakat haliyle bekliyor. Peki ben böyle bir gücüm varken neden o kuzumun tüm masrafını bir kerede kapatmayayım ve ona destek olunmasına vesile olmayayım.
  • Hem insanlarla birebir görüşerek daha fazla bilgi vermek hem de onları böyle ulvi bir amaç için dolaylı olarak ortak etmek. Sanırım benim için çok zevk alacağım bir iş olacak :)[/list]

Bu konudaki menajerim ve yardımcım doktor arkadaşım Sayın Dr. Caner Yılmaz’dır. Kendisi gerekli durumlarda ulaşımımı sağlayacak, randevuları ayarlayıp görüşmeleri belirleyecek ve ailelerin izin vermesi halinde foto ve video çekimlerini profesyonel olarak yapacaktır. Bu vesile ile görüşmelerimizden kısım kısım videolarla herkes biraz olsun bilgilenmiş olacak.

İsmail Usta Danışmanlık
İsmail Usta Danışmanlık

Şu an için sadece İstanbul içi Danışmanlık yapmayı düşünüyorum. İleride duruma göre şehir dışı da olabilir. Şartlar görüşülebilir. Çıktığım bu ulvi yolda başarı temenni ediyor, birçok canın vesilemle daha iyi şartlarla yaşaması dileği ve desteklerinizi esirgememeniz dileği ile saygılarımı sunuyorum. Amaç tüm canların iyi olması ve iyi şartlarda bakılması. Onlar masum, onlar çaresiz, onlar bize muhtaç tüm kedi ve köpekler sokakta yaşayan tüm canlara bakmakla mükellefiz. Sen yerdekilere merhamet et ki, Gökteki Yaradan da sana rahmet ve merhamet etsin. Hayırlara vesile olsun. Allah utandırmasın inşallah.

Özel Kedi Bakım Danışmanlığı yapmaya karar verdim
Özel Kedi Bakım Danışmanlığı yapmaya karar verdim

Detaylı bilgi ve randevu için direkt benle veya menajerimle görüşebilirsiniz. Bilgi sadece telefonla verilecektir. Kediler ile ilgili aklınıza gelebilecek her türlü konuda görüşmeler yapılabilir.

Sizde Türkiye’nin en popüler Catterysi ile canlı birebir görüşmek, bilgi almak, kedilerinin sorunlarını çözmek, sohbet etmek, bilgi ve tecrübelerinden faydalanmak ve dolaylı olarak tüm sokak canlarına yardım etmek istiyorsanız, aramanız yeterlidir 😉

CFA ve WCF kayıtlı Breeder Of Excellence Cattery Belgelerim

İletişim:

WCF and CFA Register,

Breeder Of Excellence Cattery İsmail Usta 0533 728 97 62

Menajer Dr. Caner Yılmaz  0543 965 36 26

İsmail Usta

Cattery İsmail Usta, 11 yaşından bu yana yaklaşık 23 yıldır kedi beslemektedir. Her cins/ırk sokak kedisi türüne baktı, büyüttü, besledi, doğurttu, yetiştirdi, tedavi etti ve ettirdi. 2014 yılında merak saldığı profesyonel kedi yetiştiriciliği (cattery) kariyerine başladı. Hobi olarak başladığı profesyonel ırk kedi yetiştiricisiliğinde sırasıyla alması gereken tüm felinoloji eğitimlerini tamamlamaktadır. İsmail Usta Scottish Fold Kulübü, Felinoloji Derneği, Alfa Kedi Irkları Koruma ve Denetleme Derneklerinin ‘Breeder of Excellence Catteryleri’nden bir tanesidir. Kedilerine bakmakta olduğu cattery büyüklüğü yaklaşık 40 m²’dir. Genel alanı ise 120 m² genişliğindedir. Kedilerine eğlenceli, kaliteli, doğal ve konforlu kocaman bir yaşam alanı sunmaktadır.

1 Yorum

  1. […] evlerdeki danışmanlık hizmetleri ve tüm detaylar hakkında daha geniş bilgi almak isteyenler; http://www.scottishfold.com.tr/ismail-usta-kamuoyuna-duyuru-2/ adresini ziyaret edebilirler. 7/24, dilediğiniz zaman, tüm sosyal ağlardan bizlere […]

Yanıt Bırakın

Buraya yanıt vermek için Giriş Yapmanız gerekmektedir.