Mail / Sms Duyuru İzni Hakkında

Scottish Fold Kulübü’ne üyelik başvurunuzu yaparken, sizinle tanıtım/pazarlama amaçlı iletişime geçmemiz konusunda izin vermekte kararsız kaldığınızı farkettik. Anlayışınıza sığınarak size bu konuda kısa bir bilgi vermek istiyoruz.

Şirketlerin tanıtım amaçlı iletişimlerinin zaman zaman rahatsızlık verecek boyutlarda olabileceğinin bilincindeyiz. Scottish Fold Kulübü olarak üyelerimizi asla rahatsızlık vermek istemediğimizden, bu konuda kendimize bazı katı kurallar belirledik:

1. Üyelerimize sadece onlara fayda sağlayabileceğini düşündüğümüz konularda (yani sadece onlara uygun olabileceğini düşündüğümüz yeni bir hizmet veya duyuru sunduğumuzda) tanıtım amaçlı sms/e-posta yollarız.

2. Üyelerimize ortalamada 2 ayda 1 kereden fazla tanıtım amaçlı sms/e-posta yollamayız.

3. Üyelerimize asla satış yapmak amacıyla aramayız. Üyelerimizi sadece bize yapmış oldukları bir talep hakkında bilgi vermek, almış oldukları bir hizmet hakkında geri bildirim rica etmek veya bazen sadece hal hatır sormak için ararız 🙂

Sizinle bu kurallar çerçevesinde iletişim kurabilmeyi ve bu sayede kediniz ve kendinizin hayatını kolaylaştırabilecek yeniliklerimiz hakkında size bilgi verebilmeyi çok isteriz.

Bize duyuru izni verirseniz çok mutlu oluruz. İzin vermeniz durumunda, dilediğiniz zaman iletişim bölümünden veya bilgi@scottishfold.com.tr adresine e-posta göndererek bu izninizi kolaylıkla iptal edebileceğinizi de belirtmek isteriz.