• Önemli: Kediler hakkında sorularınız için ilan üzerinden iletişime geçmelisiniz.

PATIWO ”Rüştü Elitez”

Photo

PATIWO ”Rüştü Elitez”

Kedi Sahibi

  • İstanbul
  • 3 sene önce güncellendi.

Açıklama

PATIWO

Rüştü Elitez,

İlk kedimi çok küçük yaşlarımda sahiplenmiş ve birbirimize çok alışmıştık, tabi ki o zamanlar kedi ırkları konusunda hiç bir bilgiye sahip olmadığım gibi, şimdilerde çok kolay ulaşabildiğimiz bilgilere ulaşmak imkanları neredeyse yok gibiydi.

Bahçemize kendi arzusu ve mini minnacık patileriyle gelmiş, boncuk boncuk gözlerle etrafı süzüyordu, çocukluğun saflığıyla yaklaşmış ve o anda dost olmuştuk. odama aldığımda annemden güzel bi azar işitmiş ama pes etmemiştim, ” Mercan ” ın evde kalması epey zor olsada annemi ve akşamda babamı ikna etmem epey zor olmuştu. Mercan simsiyah parıldayan tüyleri olan boncuk gözlü çok tatlı bir mırnavdı.

Uzun yıllar süren dostluğumuz bir gün annemin kızgın olduğu bi anda Mercan`ı azarlamasıyla son buldu, o gün evi terk etti, birkaç gün sonra yolda rastlamış kaldırıma oturup baya bi sevmiş ve kucaklayıp sevinçle eve getirmiştim, ama o durmadı bırakıp gitti, çok aradım fakat bir daha da rastlayamadım, çok üzülmüştüm, iyi hatırlıyorum orta okul sona gidiyordum o zamanlar.

Şimdi ki paticiğimize oğlumun sayesinde tekrar kavuştuk, 11/04/2015 den beri tekrar dostluğa başladım, tatlı bir SCOTTISH FOLD Gri ” Scarlett ” kızımız var.

Scarlett`imizin Haziran 2016 da mini minnacık 3 yavrusu oldu, çok sevimlilerdi o yavrulardan birini daha kendimize ayrırdık ” Suzik ” adını verdiğimiz tatlı bir SCOTTISH STRAIGHT  Kızımızda bizimle yaşamaya başladı. Mayıs 2017 sonunda Scarlett`in yeni bebekleri dünyaya geldi, Evde nüfus artmış, iki siyah, bir kırçıllı ve iki gri, beş yavrumuz olmuştu.

Bu arada Suzik de hamileydi ve Temmuz 2017 başında 4 gri tatlı mı tatlı bebemiz oldu bi anda koca bir SCOTTISH ordumuz olmuş ev bebelerle dolmuştu, işte o zaman CATTERY olmaya karar verdim.

Aslında bu kararımda, kızlarımızın eşlerinin sahibi olan ” PatiPlanet ” Cattery nin değerli katkılarını göz ardı edemem, Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Hedefim, doğru ırk ve tamamen şecereli yavrular yetiştirmek, doğru sahiplere ulaştırarak, güzel ortamlarada yaşamlarını idame ettirmelerini temin etmektir.

PATIWO olarak ” kediniz için eğlenceli şeyler ” sloganıyla, güzel paticiklere hizmeti gaye edindik.

Öncelikle Paticikler için

Patiwo markası ile Kedi Kumu satışına başladık,

*Doğal Bentonit

*Ekstra Emici

*Hızlı Topaklaşma

*Kokuyu Hapseder

*İnce Taneli Tozsuz Granüller

bunun yanında kedileriniz için özel tasarımımız olan kedi evi ve oyun küpleri ürettik.

Ürünlerimize www.patiwo.com dan ulaşabilirsiniz.


Bulunduğu İl


Öne Çıkanlar

  • Scottish
  • Scottish Fold
  • SCOTTISH STRAIGHT

Bu adaya epostası ile ulaşmak için rustu60@msn.com

Site epostası üzerinden iletişime geçin: Gmail / AOL / Yahoo / Outlook

Aldığı yorumlar... Yorum ve puan vermek için giriş yapınız.
Şuna göre sırala:

Yetiştiricimiz için ilk yorumu bırakır mısın ?

User Avatar
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Show more
{{ pageNumber+1 }}