Yardım Alabilir miyim?

Karşılaştığınız sorunlarda veya Scottish Fold Kulübü’ün kullanımı ile ilgili bilgi almak istediğinizde doğru, kaliteli ve hızlı hizmet alabilmeniz için size sunduğumuz yardım seçeneklerini 7 gün 24 saat kullanabilirsiniz.

Yardım Almak

Yardım sayfasına, her sayfanın sol üst köşesindeki yardım linkinden ulaşabilirsiniz.

Yardım Sayfaları

Scottish Fold Kulübü yardım sayfaları, her türlü sorunuzun cevabını bulabileceğiniz şekilde detaylandırılmıştır. Yardım sayfasından bilgi almak istediğinizi konuyu aratarak ihtiyaç duyduğunuz bilgileri içeren yardım sayfasına ulaşabilirsiniz.

Ansiklopedi Sayfası

SFK Yanıt Merkezi, Scottish Fold Kulübü hakkında daha hızlı yardım alabilmek için diğer kullanıcıların daha önce sordukları ve cevapladıkları konu başlıklarının yer aldığı bir iletişim alanıdır.

Yanıt Merkezi’nden yardım almak istediğiniz konularda soru sorabilir, daha önce cevaplanmış soruları inceleyebilir ya da diğer kullanıcılarımızın sordukları soruları yanıtlayabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

SFK Destek Hizmetleri, tüm Scottish Fold Kulübü kullanıcılarına en iyi şekilde destek hizmeti sağlamak için planlanmıştır. Sorunlarınızın cevabını veya çözümüne ansiklopedi sayfalarından ulaşabilirsiniz. Sitemize giriş yaptıktan sonra destek ekibimize, yardım sayfamızından yeni destek talebi butonuna tıklayarak Müşteri Hizmetleri hizmetlerimize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. Müşteri hizmetleri ekibimizle sadece mesaj irtibat kurabilirsiniz.