• Önemli: Kediler hakkında sorularınız için ilan üzerinden iletişime geçmelisiniz.

İsmail Usta | Kamuoyuna Duyuru

İsmail Usta | MEDEN Bilgi Teknolojileri Çekimleri | Scottish Fold Kulubu
18 Eyl, 2016

İsmail Usta | Kamuoyuna Duyuru

Sorunlara Değil, Sebeplerine Odaklandım!

Sevgili kedi dostlarım, İsmail Usta olarak bu yazımla daha öncekilere göre çok farklı gelişmeleri sizinle paylaşacağım. Beni seven sevmeyen herkesin bilmesini istediğim konuları bugün sizinle paylaşıyorum.

Hayata Geçiriyorum

Uzun zamandır yapmayı planladığım ancak bazı sebeplerden ertelediğim bir konuyu artık hayata geçirdim. Bu konu hakkında size bilgi vermek istiyorum. Yaklaşık 3 senedir, profesyonel olarak cins kedi camiasındayım. Bildiğiniz gibi Popüler bir Catteryim. Excellence unvanımı tamamlamak ve örnek gösterilen bir Cattery olmak için çalışıyorum. Bundan sonraki tüm başarılarım, daha iyi bir kedi bakıcısı ve yetiştiricisi olma hırsım, uğraşmam ve geriye kalan tüm çabalarım; merhum oğlum Sefa içindir. Velhâsıl, 3 sene boyunca gerçekten çok yıprandım, hatalarım oldu, haklı olduğum zamanlar oldu, lakin artık hepsinin farkındayım. Ne demişler; ” Yaşayarak öğrenmek gibisi yoktur. ”

Hataları Tespit Ettim

Geçen zaman içerisinde sinir sistemimin, psikolojimin ve normal yaşam standartlarımın, olumsuz olarak etkilendiğini, net olarak farkettim. Hayatıma kedi sektörü ile giren, olumsuz psikolojik etkiler için, düzenli olarak psikolog tedavisi gördüm. Yaptığımız seanslarda, hep aynı sonuca vardık. Ben kedilere bakmayı çok seviyorum. Lâkin çok çabuk sinirleniyorum ve verdiğim emeklere; hakaret boyutuna varan eleştiriler beni aşırı yıpratıyor. Beni yıpratan konuları, özelden genele doğru götürdüğümüzde, bilgi teknolojileri denilen illeti, hakkını vererek yapamadığım sonucuna vardık.

Çözümü Bulduk

Cattery ismail usta logo site yayimlanan logo meden bilgi teknolojileriPsikoloğum ve dostlarımızla ortak verdiğimiz kararla, Catterymin, interaktif alanda yazılarımınfotoğraflarımınvideolarımın tanıtımı ve Catteryliğimi çok daha büyük kitlelere tanıtmak konusunda, profesyonel bir şirketten destek almaya karar verdim. Bu kararım danışmanlık, yazılımtasarımgrafikSEOweb site yönetimiitibar yönetimisosyal medya yönetimi ve güncellemeler gibi konuları kapsamaktadır. Cattery sektöründe en başarılı interaktif çalışmaları yaptığına karar verdiğim, MEDEN Bilgi Teknolojileri ve Sayın Mert Eden ve Ekibiyle çalışmaya karar verdim. Madem Cattery işini profosyonel düzeyde yapıyorum, bunun sunumu da mükemmel olmalı diye düşündüm.

Sektörü Değil Sorunları Bırakıyorum

Zira, artık kavga gürültü ortamı olmadan, beni olumsuz yönde etkileyecek, psikolojimi bozacak herşeyden, bir tık uzak kalarak, sadece kedi bakmak, kedilerimle ilgilenmek ve özel yaşamıma vakit ayırmak istiyorum. Sorun yaşadığım alanları işin uzmanlarına bırakarak, eskisi gibi mutlu ve huzurlu hayatıma devam edeceğim. Sanılmasın ki İsmail Usta çekiliyor, tam tersine, tüm sosyal medya, dernek, web sitesi platformlarında, daha kaliteli ve daha yüksek standartlarda aktif olacağım.

Profesyonel Danışmanlık

MEDEN Bilgi Teknolojileriİşte bu tarihten itibaren, Excellence Cattery İsmail Usta olarak tüm interaktif alanda yapılan faaliyetlerim, MEDEN Bilgi Teknolojileri kontrolü, gözetimi, düzenlemesi ve yapılandırması altında olacaktır. Teknik bilgimin eksik kaldığı tüm alanlarda, MEDEN Bilgi Teknolojileri’nin desteğini alacağım. Kısaca özetlemem gerekirse; şahsım, danışmanlar ve beni sevenlerle, koca bir ekiple beraber, profesyonel bir Cattery hizmetine adım atmaktan mutluluk duyuyorum. Kediler hakkında, bakım, beslenme, sağlık gibi konularında tüm sosyal platformlarımda, daha kaliteli ve özgün paylaşımlarda bulunmaktan, mutluluk ve onur duyuyorum.

Neler Değişecek?

Cattery İsmail Usta MEDEN Bilgi Teknolojileri Scottish Fold Kulübü Mert Eden
Cattery İsmail Usta Yenilenme Süreci

Artık her konuda kafamın dikine gitmeyi ve fevri tavırlarımı geride bırakmak istiyorum. Bu saatten sonra neler değişecek? Artık eleştiriye daha açık bir cattery yönetimi yapacağım. Gelen eleştirileri, bana yapılan bir saldırı olarak değil, bir tavsiye olarak kabul edeceğim. Geçmişte kavga ettiğim, tartıştığım veya bazı konulardan bana karşı düşmanlık içerisinde olan insanlar tabi ki olmaya devam edecek. Lâkin İsmail USTA artık bu insanlarla laf dalaşına girmeyecek. Bugüne kadar, istemeden kalbini kırdığım insanlardan da özürü bir borç bilirim. Zira kalp kırmayı, her ne kadar aksi gibi görünsem de, pek sevmem. O yüzden aflarını diliyorum. Yüksek Cattery standartları ile kurumsallaşan, yenilenen Excellence Cattery İsmail Usta ve platformlarını takip etmeye devam edin. Çok yakında yepyeni içerik ve sürprizlerle karşınızda olacağım.

Gidiyorum Geri Döneceğim 🙂

Yukarıda anlattığım sebeplerden dolayı, kendime 1 aylık bir tatil dönemi yarattım. Hem biraz ara vermek, hem de özel işlerimi halletmek için Bulgaristan’a gidiyorum. Özel mesaj yoluyla ve paylaşımlarıma yorum atılarak sorulan tüm sorularınızı, vaktim oldukça yanıtlamaya devam edeceğim.

Bilgilerinize.
Sevgiler ve saygılar efendim.

Scottish Fold Kulübü
Breeder of Excellence Cattery
İsmail Usta

Veteriner hekimlerce kedi bakım, sağlık, aşı, eğitim, yetiştiricilik veya hastalıklarla ilgili ihtiyacınız olan tüm bilgilere Kedi Ansiklopedisi sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

[spacer size=”xs” class=””] [title type=”bordered” subtitle=”Bu alanda sponsorlu ilanlar yayımlanmaktadır.”] Kedi ilanlarını gördünüz mü? [/title] [jobs_carousel num=”44″ cols=”2″ orderby=”date” featured=”true” ] [spacer size=”xs” class=””] [title type=”bordered” subtitle=”Bu alanda en yeni kedi ilanları paylaşılmaktadır.”] Yeni kedi ilanlarını gördünüz mü? [/title] [jobs_carousel num=”24″ cols=”2″ orderby=”date” featured=”false”]

İsmail Usta

Cattery İsmail Usta, 11 yaşından bu yana yaklaşık 23 yıldır kedi beslemektedir. Her cins/ırk sokak kedisi türüne baktı, büyüttü, besledi, doğurttu, yetiştirdi, tedavi etti ve ettirdi. 2014 yılında merak saldığı profesyonel kedi yetiştiriciliği (cattery) kariyerine başladı. Hobi olarak başladığı profesyonel ırk kedi yetiştiricisiliğinde sırasıyla alması gereken tüm felinoloji eğitimlerini tamamlamaktadır. İsmail Usta Scottish Fold Kulübü, Felinoloji Derneği, Alfa Kedi Irkları Koruma ve Denetleme Derneklerinin ‘Breeder of Excellence Catteryleri’nden bir tanesidir. Kedilerine bakmakta olduğu cattery büyüklüğü yaklaşık 40 m²’dir. Genel alanı ise 120 m² genişliğindedir. Kedilerine eğlenceli, kaliteli, doğal ve konforlu kocaman bir yaşam alanı sunmaktadır.

Yanıt Bırakın

Buraya yanıt vermek için Giriş Yapmanız gerekmektedir.