Ücretsiz İlan Ver

İlanınızın ırk kategorilerinde yer alması için kedi ırkını seçmelisiniz.
Ne kadar ücret talep ediyorsunuz? Bu bilgi ilanda paylaşılacaktır. Ayrıca Exotic Shorthair Kulübü yetiştirici eğitimlerinde ortalama ırk sahiplendirme ücretleri analizinde kullanılabilir.
Maksimum 34 karakter yazılabilir. Alanın yetmemesi durumunda aşağıdaki 2. başlığı kullanabilirsiniz.
Dişi / Female Erkek / Male
Örn. Kedinin Irkı, şu anki durumu, yapılan sağlık uygulamaları, şehir dışına gönderilme durumu gibi bilgileri maddeler halinde yazın. Maddeler halinde yazmanız okunmayı kolaylaştıracaktır. Yazım hatası yapmamaya özen gösterin. 'HerkeZe' değil, herkeSe hitap edin.
Örn. "Gri Scottish Fold Dişi Satılık Yavrular" bir kedi için ilan açıp, alıcıların size ulaşmasını istiyorsanız; kedi sahiplendiriyorum, dişi kedi kelimelerini seçmelisiniz.
İl tercihinizi seçerek açıklamalar, alıcıların ilan sayfanıza sadece bu siteden değil arama motorlarından da gelerek incelemesini sağlayabilir.
İlanınızla ilgilenenler size bu adresten ulaşacaklar.

Net Görseller Kullanın Detaylı ve Aydınlık Fotoğraflar Yükleyin

Arama motorlarının algoritmalarına özel olarak kodlanmış alanları eksiksiz doldurarak arama sonuçlarında daha çok görünürsünüz. Böylece Google, Yandex, Yahoo veya Bing arama motorlarından daha fazla alıcıya ulaşabilirsiniz..
İsim soyisim veya kayıtlı olduğunuz kedi derneğinden aldığınız yetiştirici adını yazabilirsiniz. Bir hizmet veriyorsanız şirket adı belirtilebilir.
Bu bilgi ilan içeriğinizde paylaşılacaktır. İlanınız hakkında başvuruları bildirimi için kullanılacaktır.