• Önemli: Kediler hakkında sorularınız için ilan üzerinden iletişime geçmelisiniz.

Kedimin Mektubu

Kedinden Mektup
26 Nis, 2016

Kedimin Mektubu

Merhaba ev arkadaşım,

Sözde kedinin mektubunu okuduğunda şaşıracağını düşünüyorum. Uzun zamandır sana böyle bir mektup yazmayı planlıyordum. Kedimin Mektubu Ama bugüne kısmetmiş, öncelikle ben senin kedin değilim sadece senin değil kimsenin değilim. Günde 2 – 3 defa kuru mama vermekle, eve kum almakla olmuyor o işler. O kadar kolay değil yani. Bir defa beni hiç dinlemiyorsun. Ne zaman konuşmaya başlasam “şşş kes miyavlamayı” diyorsun. İhtiyaçlarımı hiç umursamıyorsun. Hiç konuşmuyoruz farkında mısın? Ha bu arada bana isim falan veriyorsun ya, ona çok gülüyorum ben. İnsan ismi verip komik olma çabana lafım yok. O her insanda var ama kediyim ben kedi.

Ne zaman sen çağırdında geldim de bana isim koyup ismimle sesleniyorsun. Canım isterse gelirim istemezse gelmem bu kadar basit. aynı evde yaşamamıza rağmen bunları konuşamadığımız için oturup sana kedi halimle mektup yazıyorum. Altta yazacağım konulara dikkat et yoksa kaçarım vallahi. Hadi yaladım..

1) düşündüğünün tam tersine seninle beraber uyumayı hiç sevmiyorum ben. sen uyurken ben evin içinde deli gibi koşmalı, tabakları çanakları devirmeli, koltuğu falan parçamalıyım. tabiatım lan benim bu. alış buna artık ve uyumaya giderken beni kucaklayıp seninle yatmaya zorlama. tacize giriyor, kanunda yeri var uyandırayım.

2) o elektrik süpürgesi makinesini at o evden yalvarırım. çok korkuyorum ve bu senin hoşuna gidiyor, seni güldürüyor ya apayrı sinirleniyorum sana. geçen mutfak dolabına dalıp bütün tabakları boşuna indirmedim herhalde aşşağı. vallahi çok korkuyorum lan. bak tüylerim diken diken oldu yine aklıma gelince.

3) tamam bütçen devamlı yaş mamaya yetmiyor. elinden iş de gelmiyor bana özellikle yemek de hazırlayamıyorsun ama haftada bir kere yaş mama al bari lan. bayılıyorum ona ben. haa içine ekmek doğrayarak mamayı çoğaltma çabanı takdirle karşılamakla birlikte olayın farkındayım uyandırayım. ama işte ayıklayamıyorum patimle falan. o halde götürüyorum. minicik beyninle beni kandırdığını düşünme sakın.

4) bak allahın adını verdim şu kumu düzenli değiştir. bu kadar zor olmamalı yaa. sonra o boklar orda birikiyor, halıya sıçıyorum papaz oluyoruz. gözünü seveyim.

5) eve misafir gelince bi coşup beni oyuncakmışım gibi milletin önüne atma. oyun değil o yaptığım şeyler. avcılık yeteneklerimi geliştiriyorum ben.

6) o kırmızı ışığın lazer olduğunu ve asla yakalayamayacağımın farkındayım. ama ben onu yakalamaya çalışırken sen kendini bir seyredebilsen niye salağa yattığımı anlayabilirsin, kerizim benim. sahi niye o kadar mutlu oluyon lan?

7) ara sıra kulağıma beni kısırlaştıracağına dair duyumlar geliyor, feci geriliyorum söylemesi benden.

8) seks seks seks. çok seviyorum yaaaa. senden falan daha çok seviyorum. ama bir güne bir gün erkek kedi getirmişliğin yok eve. bir gün şu rahat yaşamı bırakıp kaçarsam sırf bu yüzden kaçacağım bak.
simdilik bu kadar. yaladım tekrardan*.
sevgili kedin Saşha

Alıntıdır.

Scottish Fold Kulübü

Scottish Fold Kulübü ırk kedi yetiştiricileri ile cins kedi arayanları buluşturan bir platformdur. Türkiye'deki kedi ırk dernek yetiştirici / catterylerin ilanlarına öncelik verilmektedir.

Yanıt Bırakın

Buraya yanıt vermek için Giriş Yapmanız gerekmektedir.