• Önemli: Kediler hakkında sorularınız için ilan üzerinden iletişime geçmelisiniz.

Scottish Fold & Straight Kedi Fiyatları

Scottish Fold & Straight Kedi Fiyatları Scottish Fold Yetiştirme ve Koruma Kulübü 1
17 Ağu, 2016

Scottish Fold & Straight Kedi Fiyatları

Scottish Fold Kedi Fiyatları Öğrenmeden Önce

Scottish Fold & Straight Kedi Fiyatları Scottish Fold ve Straight Fiyatları Scottish Fold Yetiştirme ve Koruma KulübüDeğerli okurlarımızdan en sık gelen sorulardan bir tanesi olan ‘Scottish Fold & Straight Kedi Fiyatları ortalama olarak ne kadardır?’ sorusuna objektif ve maddi kaygılardan tamamen uzak bir şekilde yanıt vermeye çalışacağız. Burada vereceğimiz bilgiler hem Scottish Fold kedi fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak isteyenlerin hemde Scottish Fold kedi fiyatlarını telefonda müşterilerine anlatmak zorunda kalan yetiştiricilerin oldukça işine yarayacaktır.

Scottish Fold Kedi Fiyatlarının Değişkenliği

Scottish Fold & Straight Kedi Fiyatları Kedi Fiyatlarının Değişkenliği Scottish Fold Yetiştirme ve Koruma KulübüSon dönemlerde Scottish Fold kedi yavruları ülkemizde sıkça bulunabilmeye başladı. Buda eski yetiştiricilerin (cattery) ücretli olarak sahiplendirdiği kedi adetlerinde ciddi bir azalma olmasına sebep oldu. Bu nedenle eskiden derneklerin kisvesi altında çok yüksek fiyatlara kedi satışı yapan catterylerin artık eskisinden çok daha uygun fiyata çok daha az satmaya mahkum etti. Bunlar da Scottish Fold & Straight kedi fiyatlarında ciddi değişikliklere sebep oldu.

Scottish Fold Kedi Fiyatlarının Getirdiği Rekabet

Bazı Yetiştiriciler Scottish Fold kedi fiyatlarını doğrudan etkileyen kedilerini en yüksek standartlara çıkardılar. Bazıları ise daha uygun fiyata Scottish Fold & Straight yetiştiricileri (cattery) farklı farklı konulardan suçlayarak kedi alıcılarına karşı kötülemeye başladılar. Suçlamalar genellikle yurtdışından kedi alınması, kedilere ferah yaşam standartlarında bakılmaması ve sağlık problemlerinin olması gibi konular üzerinden yapılmaktadır. Scottish Fold & Straight kedi fiyatları araştırılırken bu hususlara dikkat etmeniz gerekmektedir.

Catterylerin Kalitesinin Scottish Fold Kedi Fiyatlarına Etkileri

Her kedi yetiştiricisi yavurlarında sağlık problemleri yaşar, sadece bazıları bu problemleri gizlerken bazıları bu problemleri açık açık konuşabilir. Bu nedenler birleştiğinde farklı catteryler ile konuşurken birinin diğerini kötülemesi durumunda bunları  ciddiye almamanızı bunların sadece maddi kaygılardan ötürü söylenen suçlamalar olabileceğinizi aklınızdan çıkarmayınız. Kedi Satın Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim? isimli yazımızdaki şartlara uyan her kedi yetiştiricisinden kedi alabileceğiniz gerçeğini unutmayın.

Scottish Fold Kedi Fiyatları Nelere Göre Değişir

İlk defa Scottish Fold & Straight satın alacak bir kişi genelde yüksek kedi sahiplenme fiyatlarını gördüğü zaman şaşırarak konuştuğu kedi yetiştiricisi (cattery) ona yüksek fiyat verdiğini düşünmektedir. Ancak bu acemi bir kedi sahibi adayının ilk hatasıdır. Bunu global ölçekte Scottish Fold & Straight kedi yavrularının satılma fiyatlarına bakarak aşabiliriz.

Scottish Fold & Straight Kedi Fiyatları Ne Kadar?

Scottish Fold & Straight Kedi Fiyatları Straight Scottish Fold Yetiştirme ve Koruma KulübüTürkiye şartlarında safkan Scottish Fold & Straight kedi yavrusu satın almanızın ortalama maliyeti 700 – 4500 TL aralığındadır. 700 TL fiyatları gördükten sonra safkan bir Scottish Fold & Straight bir kedi yavrusu alabileceğinizi düşünmeniz yanlış olur. Bu nedenle aşağıdaki yazılarımız okumanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Aşağıdaki yazılarımızı okuyarak en yüksek İskoç Kedilerini tanıyarak yanlış bilgi veren catteryleri fark edebilirsiniz.

Scottish Fold Kulübü
Yönetim Kurulu Başkanı
Mert Eden
Mert Eden

Mert Eden

2 Yorum

  1. […] olmayan kediler, uzun süreli sadık arkadaş olamayacak hatta ömürleri azalmış canlılardır. Scottish fold fiyatları kedi severlerin takip edebileceği kedi pet sitelerinde veya semt içindeki petshoplarda değişken […]

  2. […] olmayan kediler, uzun süreli sadık arkadaş olamayacak hatta ömürleri azalmış canlılardır. Scottish fold fiyatları kedi severlerin takip edebileceği kedi pet sitelerinde veya semt içindeki petshoplarda değişken […]

Yanıt Bırakın

Buraya yanıt vermek için Giriş Yapmanız gerekmektedir.