Scottish Fold Kulübü Neden Güvenlidir?

Sistem Nasıl Çalışıyor?

Kedi Irk Kulüp Sistemleri, Meden Bilgi Teknolojileri’nin 2014 yılından beri, internet üzerinden cins kedi sahiplenme işlemlerini keyifli ve güvenli kılan kusursuz bir sistemdir.

Scottish Fold Kulübü sayesinde evinizden çıkmadan yüzlerce Cattery’nin yetiştirdiği, binlerce cins kediyi inceleyebilirsiniz. İster ilk defa kedi bakacak bir aile olun, isterseniz tecrübeli bir kedi sahibi Scottish Fold Kulübünde aradığınız her ayrıntı var! Günümüzde kedi ırk standartlarının yanı sıra yetiştiricisinin standartları da oldukça önem kazanmıştır. Scottish Fold Kulübü’ndeki kedi yetiştiricileri, en az bir kedi ırk derneğine kayıtlı; Lisanslı Cattery’lerdir.

Scottish Fold Kulübü size sadece cins kedileri değil, aynı zamanda yetiştiricisinin de ayrıntılı CV bilgilerini sunmaktadır. Bu CV’ye entegre olarak Cattery’den daha önce (bu site üzerinden) yavru almış ailelerin verdiği olumlu ya da olumsuz puan ve yorumları inceleyebilirsiniz. Bu sayede risk almadan küçük dostunuzla geleceğinizi güvence altına almış olursunuz. Puan ve yorumların verilmesi, kaldırılması ve diğer merak ettiğiniz bilgilerin ayrıntılarını Puan ve Yorum VermekCattery Sorumlulukları ve Askıya Alınan Engellenen Üyelikler isimli kullanıcı rehberlerimizden öğrenebilirsiniz.

Kedi Irk Kulüp Sistemleri ile, 2014’den bugüne kadar yaklaşık 450 kedi ailesiyle buluşmuştur. Cattery’lerimizden alacağınız kedi yavrularının sahiplenme işlemleri Scottish Fold Kulübü kuralları dahilinde güvence altındadır.

Partnerlerimiz

partner-logo1
partner-logo1
partner-logo1
partner-logo1

Her ihtiyacınız, olduğunda yanınızdayız!

Scottish Fold Kulübü hakkında bilgi veya yardım almak istiyorsanız 10 saniyede destek talebi açmabilirsiniz.